Nahrádzanie hodín

NÁHRÁDZANIE HODÍN

Deň pred Vašou hodinou Vám bude zaslaný informačný mail s miestom a časom konania hodiny montessori herničiek.

Priamo v tomto maily budete mať:
1. link na ODHLÁSENIE z hodiny, ktorú máte nasledujúci deň.
2. link na NÁHRADKY do vlastného profilu na našej webovej stránke, kde môžete zrealizovať ODHLÁSENIE na ktorýkoľvek termín v rámci aktuálneho kurzu a následne sa prihlásiť  na náhradnú hodinu.

Ak nebudete chcieť tieto informačné maily dostávať, môžete ich zasielanie ZRUŠIŤ.

Ak sa budete chcieť následne odhlásiť bez dostávania týchto informačných emailov, môžete tak urobiť kedykoľvek cez NÁHRADKY Tam sa dostanete na svoj profil, kde môžete zrealizovať odhlásenie na ktorýkoľvek požadovaný termínv v rámci aktuálneho kurzu a následne sa prihlásiť na vami vybranú náhradnú hodinu.

Prosíme vás, aby ste si nahrádzanie hodín nenechávali na poslednú chvíľu, keďže počet detí v skupine je limitovaný a môže sa vám stať, že si náhradnú hodinu nestihnete vyčerpať.

Odhlásiť sa z hodiny môžete do 20.00 hod predchádzajúceho dňa. V rámci jedného kurzu je možné si nahradiť  3 hodiny. Právo na nahradenie hodín vám vznikne len na lekcie, z ktorých ste sa včas odhlásili. Náhradky nie je možné prenášať do ďalšieho kurzu. Prosím, aby ste si nahrádzanie hodín nenechávali na poslednú chvíľu, pretože sa môže stať, že už nebude voľné miesto. Ak vynecháte viac ako 3 hodiny (na ktoré vám vzniká možnosť náhradky), prosím odhláste sa aj z tých. Uvoľníte tak miesto v skupine pre tých, ktorí by si radi hodinu nahradili. Je to všetko o vzájomnej spolupráci a rešpekte 🙂
Veková skupina 3 – 6 rokov má nárok na 1 náhradnú hodinu, ktorá sa uskutoční v stredu 16.12. 2020 o 16.30 hod a o 17.40 hod.

Ďakujeme za pochopenie a spoluprácu.

Monte s Evi

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

10 − desať =